bolak

Proč se zkratka u missis píše MRS, když tam žádný R neni?

Nejlepší odpověď
cochee

Protože správně se to slovo píše mistress, nikoliv missis.

Další odpovědi
zjentek

většinou reprezentuje nějakého Mr., tak aby se poznalo, že je jeho ,)

bolak

zjentek: joaha, takže to je jako my máme ZjentekOVÁ, jako že patřé ke zjentekovi, tak tohle je něco podobnýho? jako že to je vlastně „pánova“?

zjentek

ne to zas něco jiného, my máme zjentkova stará a každý ví, ale oni maj mrs. zjentek, což je vlastně v překladu mr. zjentka es, což je bližší vztah než mr. zjentka ex. No a když nedáš za mrs. to příjmení, tak je mrs. vlastně všech mr., takže se to pak mr. všechno dokupy ,)

zjentek

teď už to má logiku ne? ..fakt jsem se snažil dát na jasnou otázku jasnou odpověď ,)

bolak

jojo, hlavně to má blbý třeba Kačka, protože v usa je z ní najenou mrskačka..

mně jde hlavně o to, aby nevznilo nějaký nedorozumění, proto se taky ty cizí jazylky učím > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/maji-cechy-ve-spanelsku-radi-nepovazuji-nas-za-nechutne