redhead

Proč se ženy nestávají prezidentkami?

Nejlepší odpověď
anonym

Zatím na to měli vliv hlavně muži. Příští rok budeš mít u prezidentských voleb možnost to změnit, několik žen kandiduje.

Další odpovědi
Drap

I ženy se stávajípreziden­tkami, bohužel ne u nás. Ale třeba takový Island.........

jmhad

asi to bude podle arabského přísloví " vyslechni radu ženy a udělej vše obráceně".Tím nechci ženy ponižovat,ale někdy mi stačí vidět paní Peake.

led

Riadiť mužov sa dá lepšie z pozície predsedu vlády
Doplňuji:
sdesigner, niekto si nám tu pomýlil storočie

sdesigner

Prezident znasa dost velky tlak…na to zena nieje stavana…politika by vlastne mala byt len pre muzov..nieje to sovinisticky nazor ale prakticko logicky…je to narocne na psychiku hlavne ked chcete byt cestny politik…v politike neje miesto na dzentlmenstvo a podobne…je to tazka uloha riadit stat pod obrovskym tlakom… my sme trochu citovo otupenejsi a to nas predurcuje robit take veci…je vela uzotocnych zamestnani ktore zena zvladne lepsie ako muz…trebalo by sa uberat tymto smerom a nepchat sa zbytocne tam kde netreba..moj nazor

anonym

je vědecky dokázáno, že muž funguje jen o jedné hemisféře, což znamená, že nestíhá sice tolik práce než žena, ale provádí ji kvalitněji a více se nad tím zamýšlí. ženy fungují se dvěmi hemisférami, což jim umožňuje zvládat daleko více činností než muži, ale žena má tendenci více zmatkovat než muž, tudíž odvedená práce nebude tolik kvalitní.