Weirdquestio

Proč se ženy fotí s nahými rameny?

Už vícekrát, například v reklamách, jsem viděl fotky, kde ženy jsou s nahými rameny, něco takového: https://images­.app.goo.gl/hD5zbvf8­i8cLrDCe9

Jaká je motivace pro takové snímky? Umění? Nebo něco jiného? Podotýkám, že takové fotky nejsou ze sprostých zdrojů, ale buď z reklam nebo sociálních sítí.

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože se to považuje za sexy nebo módní a elegantní. Bohužel v případě různých vyzáblin to působí poněkud odpudivě, zvlášť když k tomu ještě odkryjí bambusovité ruce a nohy. Nevím proč, ale vždycky si vzpomenu na fotky z Dachau.

Další odpovědi
marci1

Nejen se tak fotí, ale nosí i halenky s odhalenými rameny. Je to prostě sexy. 🙂
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=halenky+s+od­halen%C3%BDmi+­rameny&rlz=1C1GC­EA_enCZ832CZ832&s­xsrf=ACYBGNQy2RbVYq­n_Bd7I35jc73M3YM­Q5-Q:15747137396­58&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­2ahUKEwjV2czo­mYbmAhWDKVAKHYp­cDCEQ_AUoAXoE­CAoQAw&biw=1242­&bih=568

Mc Merkurion

… protože ukázat prsa by bylo nevhodné (ač pro mnohé žádoucí), takholt takto … nebejt puritánů, ukázaly by nám i pokračování …

zjentek

Pokud mají štíhlou postavu, mohou si to dovolit a podobná ústroj se na štíhlých ramenou se štíhlou šíjí a dekoltem bez volatosti jeví jako krásná.

Odhalená ramena v černém odění nejsou nic moc no a prostorově jinak řešené ženy jinou než černou nenosí, protože černá zeštíhluje. Nosí černou, ale štíhlé ženy nemusí… asi by bylo potřeba Ajnštajna na vysvětlení podobnýho paradoxu.

aliendrone

Asi budeš 4% nebo žena, když tomu nerozumíš. (ony tomu rozumí i ženy, ale JINAK než chlapi)

Jde o ten erotický podtext, je to prostě jedním slovem „sexy“. :)

elkon

A proč ne, vůbec to neřeším. Je to nepodstatné.

hapiky

Štíhlá žena může poodhalit téměř cokoliv.
Když začaly být v módě poodhalené bříška a záda, tak tlusté ženy byly otřesné.

Weirdquestio

@Kepler: Asi to bude tím co říkáš, napadlo mě i to, co píše Mc Merkurion, tedy narážka na prsa, nicméně kontext většiny takovýchto není erotický.

Upřímně se mi ulevilo, že takové snímky nemají mít takový skrytý význam.

Mc Merkurion

… když je na fotce pěkná baba, vždy je to erotický, i kyby tam byla jen tvářička či prdelka … ne ale ty vyzábliny, to má Kepler pravdu …

anonym

Každý to má jinak, zjentek se třeba za vyzáblé kostry popere, ale souhlasím, jak má holka pěkné tvary, trochu baculatější (nic se nemá přehánět samozřejmě) tak jdou odhalená ramena (a vlastně odhalené cokoliv) velmi sexy.

zjentek

Hele, chlapi, vyzáblá jako co? Znáte příměr- tlustá jako prase? Takže vyzáblá jako… doplňte.

hapiky

zjentek: Vychrtlá jako chrt!

anonym

na co potřebuješ příměr ? Každý extrém působí nepatřičně , a stejné je to s vyzáblinami které bohužel žijí ve falešném domnění, že tato podoba se po nic žádá, což je nesmysl většinou podpořený nevraživostí mezi samotnými ženami které se za kdejaký faldík dokáží mezi sebou spražit tak že by i chlap zůstal jen zírat s otevřenou pusou … proto jich tolik vypadá jako by se o něm měl člověk při dotyku pořezat.

zjentek

Jen mně přijde, že co tady popisujete může být IDEÁLNÍ, ZDRAVÁ postava. Padl i příměr- vychrtlá jako chrt. Tak, chrt má nejspíš ideální váhu,že? Pokud netrpí obezitou a to je dáno páníkem.