huxa

Proč se ženám říká „blizny“? A v jakém případě se to říká?

Nejlepší odpověď
annas

Blizna je vulgární pojmenování pro lženu s homosexuální orientací – lesbu.

U těchto žen nedojde k oplodnění, protože se k vajíčku nedostatnou samčí buňky. (spermie). Takže analogie s přírodou – blizna – pestník – samčí a samičí buňky …

Z diskuze o projektu Partnerství

Další odpovědi
odpomass

Že by analogie z přírody? ;)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bliz­na

Zřejmě je to myšleno spíš hanlivě, ale já to taky nikdy neslyšela v této souvislosti …

hanulka11

tak na odpověď si počkám,jelikož jsem to ještě neslyšela