jjj123456789

Proč se Zelení přirovnávají k melounu?

Odpovědi
beer

„V dlouhodobých diskusích nejen k šumavskému kůrovci, ale také k Temelínu, fotovoltaice, či ekologickému zemědělství někteří moji drsnější kolegové přirovnávají ekoaktivisty k melounům : na povrchu zelené, uvnitř červené . Nejen jako biolog vím, že tohle pravidlo šmahem neplatí. Příroda je daleko vynalézavější. A melounů jsou spousty.“
Doplňuji:
Pokud tomu stále nerozumíš – někteří lidé si myslí, že pod pláštíkem ochrany přírody (zelená slupka) hájí myšlenky a postupy KSČ (červený vnitřek).

Zdroj: http://opatrny­.bigbloger.li­dovky.cz/c/315902­/Knize-nebo-zeman-Nejen-melouny-jsou-v-rozpacich.html