Kepler

Proč se ze mě nestala celebrita?

Mám koncovku nosu (bambulku) i teřich jako Depardieu, šediny jako Clooney, jsem chytřejší než Laurel a Hardy dohromady, šikovnější než Mr. Bean a pleš mám lepší než Louis de Funes. Tak kde se stala chyba?

Nejlepší odpověď
ivzez

Protože jste na polobritu moc rozumný.
Zato jste celebritou na Odpovědích.
Nevím, jak Vám, ale mně to přijde uspokojující.
(Nikdy bych nechtěla být polobritou.)

Další odpovědi
RyuzakiKate

Asi jsi byl málo vlezdozadkovský :)

zjentek

No ale ty seš z Valmezu, ne? To je odpověď sama o sobě, sorry.

Co tam bambulka.. celebrita ví, kam se postavit, kam podívat, kam zamířit, kdy vystřelit…

marci1

Ale ty jsi celebrita! 🙂

led

Ha, zabudli ste na Pata a Mata
Počkajte chvíľku, príde zelený alzák aliendrone a všetkým nám to určite vysvetlí.
Ale aj bez neho ste človek, s historickým menom, o ktorom sa tu hovorí, píše. Takže suma sumárum, či chcete, alebo nechcete, ste celebrita.

aliendrone

Celý Kepler, místo aby skromně držel hubu a snažil se o low profil [ jako třeba já ;) ], tak si pokrytecky stěžuje! Na kdejaký pupínek na prděli si vzpomene, ale DALEKOHLED vynechá? A přitom je jeden z mála, kdo při jízdě na kole či Harley-Babettsonu ABSOLUTNĚ NEZBYTNĚ potřebuje kryt řetězu! (Hlavně v létě, když se jezdí v trenýrkách!)

Jen si nemysli, už i k nám do Práglu se dostaly ty drby o tom, kterak ve Valmezu po klekání matky zamykají své dcery doma (aby jim mláďátka nedělala později v zšeřelých parcích a lesíku konkurenci)! A že se to neprezentuje veřejně? No to je prostě podobné, jako u špiónů, tohle se MUSÍ držet pod pokličkou. Chápej, povětšinou jsou vdané a to nikdy nedělá dobrotu. ;) :D :D

Co bys chtěl proboha ještě víc? Nestačí ti, že jsi při poměřování ve všech ohledech rozplakal i Roberta Rosenberga a Rocca Siffrediho? Chjo, to jsou dneska lidi – zajímá je jen mrzký peníz a pozlátko popularity. Ovšem poctivě s plným nasazením mučit, tvrdě a nekompromisně týrat své okolí – to už se nikomu nechce! Kam ten svět spěje, herdek… SÁM TO PŘECI NEVYTRHNU! ;) :D :D

led>>> Velevážená Excelence, i když je můj seznam neuvěřitelně dlouhý, tak na Vás si čas URČITĚ udělám! (za toho Alzáka!) BTW – jak se daří rodinnému sídlu? Když jsem byl na Čachticích (před mnoha lety) posledně, byla to celkem ruina. ;) :D

anonym

protože sveřepě odmítáš stát se youtuberem a slavným online popularizátorem vědy … vezmi si ze svého oboru příklad z VSAUCE https://www.y­outube.com/chan­nel/UC6nSFpj9HTCZ5t-N3Rm3-HA

led

Vážená paródia na alzáka, aliendrone, akoby ste nevedeli, že tento môj letohrádok, ste práve vy, Vy a ešte raz vy, zničili počas toho vášho nízkeho preletu nad Čachticami. Ale ako zvyčajne, neviete čítať súradnice môjho sídla, vďaka veľký Arnold, bolo tam napísané od vľavo Váhu po Hron a Tatry. Ale vľavo a vpravo sa ľahko pomýli, ak zabudnete, že ľavobrežná strana sa určuje v smere toku a nie oproti ako u vás. Tatry nie sú Beskydy, rovnako ako Hron nie je Morava. Ale čo už môžme čakať od nebeského privandrovalca. Tak váš obed a večera som vám poslala na Pluto. Čakajú tam na vás. Heš zo Zeme, zelený aliendrone!

led

Môj úžasný fantastický a ďaleký Alík, ach tí pisári, nevedia sa poriadne naučiť po slovensky. Toľko chýb spravili v krátkom liste pre vás. S neskonalou úctou vaša skromná led.

aliendrone

led>>> No JISTĚ! Slovíčky sladkými a něžnými jako vzácný motýlek jste ÚMYSLNĚ zmátla mé automatické zaměřovací systémy! Ale NEVADÍ!

Artillerie auf mein befehl – sprengmunition aufladen! Lage… ganze Slovakia!!! (vidíte jak si Vás cením – nehodlám na Vaší Excelenci šetřit) ;) :)

No dobrá, takový přežitek (jakým je dělostřelectvo) už Alieni dávno nemají. Ale pořád si na Vás můžu počíhat na schodech a udělat BUBUBU! ;) :D :D

led

Než budete číhať, na Plute vám chladne obed zo žiab a malá večera zo skrutiek a matiek

aliendrone

led>>> Třpytivá perlo temného vesmíru, ze stručnosti Vaší odpovědi je jasné, že jsem Vás vyděsil XMRTI! A to na těch schodech ještě zdaleka nejsem! :)

Jak jen můžete doufat, že bych dal přednost PŘED VÁMI nějakému transneptunickému výletu? To je zkrátka MARNÉ, těšte se!!! ;) :D

ivzez

Pánov é, co je Low profil?

aliendrone

Něco jako „držet se při zemi“, „být nenápadný“… Prostě vlastnost Keplerovi naprosto NEZNÁMÁ. ;) :D :D

Kepler

alien: tak na tvou reakci jsem se fakt těšil, opravdu jsi nezklamal! Hned u tvé úvodní větě s tím „low profilem“ jsem si normálně cvrnknul. Sakra, asi začnu na e-shopech hledat nejlevnější pamprsky. A můj dalekohled už nech sakra na pokoji, už dlouho je nefunkční (někdy). Do řetězu mého Harleye se mi pletou jenom nohavice tepláků a někdy i sopel.

aliendrone

Kepler>>> Hele dobrý, já to CHÁPU. Nemůžeš si prostě pomoci, co naděláš, je to zkrátka dáno tvojí PŘIROZENOSTÍ! ;) :D :D

Na rozdíl od sňatkového unterwassermana zjentka, který se ze zásady zamiluje až po ověření alespoň sedmimístné USD částky na bankovním účtu, tomu se říká MORÁLNÍ BAHNO! Ale vysvětluje to DOKONALE Emmu Stone, což jinak NEJDE, protože úplně slepý evidentně není! ;) :D :D

Takže si NESTĚŽUJ, a kdyby ti to přeci jen vrtalo hlavou a stěžovat bys chtěl > https://youtu­.be/lDWlE3kZ6Fg?t=271 ;) :D :D

Kepler

marci: to sotva. Jachtu ani skandály nemám, nezajímá se o mně ani Blesk. O pohřbu se státními poctami můžu jen snít 🙂