Proč se zde vnucuje reklama jménem Adriana?

Doplňuji:
občas,když sem kliknu na server,se mi objeví reklama na nákou Adrianu,jestli je to kafe či co,přesně nevím,neklikla jsem na to

Nejlepší odpověď
beer

Každý server na reklamách vydělává a proto zde jsou.
Stačí ale použít doplněk prohlížeče Adblock Plus a neuvidíš žádnou ))
Praxe

Další odpovědi
Drap

Mě se nevnucuje, ani jsem si ji nevšiml

anonym

Pokud máš prohlížeč Firefox, tak se nediv!

mosoj

Co to je ?
Doplňuji:
Já žádné reklamy nevidím a žádné blokování nemám. Už jsem se na to zde několikrát ptal.

annas

Pokud nejde o nějakou modelku Adrianu, tak Adriana vyrábí italské těstoviny, firmu založili Italové v blízkosti Litovle. Vedle Adriany stojí sýrárna Orrero Gran Moravia. Výroba především pro Itálii.