adarenkarenk

Proč se zde nelze přihlásit přes Google+, když to dříve šlo?

Nejlepší odpověď
Emefej

Neptej se nás, zeptej se odpovědného člověka – zdejšího admina.

Další odpovědi
annas

Zkuste si otevřít profil, pak Nastavení, další kliknutí Profil, dole najdete Propojit s účtem Google.

Klikněte. Zkoušela jsem, objevilo se mně povidání – Error: redirect_uri_mis­match atd.

Snad se to dozvíte tam, jinak se obraťte na info@odpovedi.cz.