autacek

Proč se zavádí v některých městech prázdninový provoz MHD, když statisticky víc osob na vůz znamená větší nebezpečí?

Odpovědi
Edison

A jak jsi přišel na víc osob? Nechoděj děti do škol a tím pádem ani mnoho rodičů do práce.

Drap

Je nesmysl aby jezdily školní autobusy, když děti do školy nechodí. To je celé.

led

Znížením hustoty premávky vozidiel MHD sa znižuje aj počet cestujúcich nimi prepravených.
Školáci majú „zdravotné prázdniny“ teda nemusia cestovať. Menej ľudí je v uliciach.

Arne1

… a kromě jiného, klesá počet použitelných řidiřů