lukas1912

Proč se zasekávají programy na televizi?

Dobry den kupoval-isme si novou televizi tuto =32" Sony Bravia KDL-32WD757= a k tomu sme dostali od známe-ho satelitní při-mač při-mač se jmenuje optibox pony ale problém je že při sledováni programu se zasekává obraz

Programy se zasekáváni sou tito. prima=novaHD = nova cinemaHD a další

Programy které se nezasekává to sou tito ct:dHD = ct24HD a další

když koukám na DVD přes SCART tak se obraz jede plynule bez sekáni

satelitní konektor satelitní při-mač satelitní karta a televize je vše hd

Chci odvaz slyšet 100% kde jě teda chyba

v televizi nebo s satelitním při-mači

pokut budete chtít vědět vice informaci klidně dodám nemam stým žádní problém

nesetkal se stím někdo stým to problémem už zvas někdo

děkuji.

přidáno
signalí

signal S u všech programu je s 100%

signal Q je kolísaví 80–97%

Nejlepší odpověď
briketka10

Byla chyba u Satelitní TV u mě se to po třech dnech upravilo.
Bydlím u Pardubic.
Přesně, jak píšeš – nefungovaly programy HD provozované
Novou a Primou. Jiné ano. Mám i německé a slovenskou
Joj Cinema a Markíza international a ty fungují pořád.

Jo a když jsem nemohla sledovat zprávy na Prima TV dívala
jsem se na Prima +1 ta šla bezva – nesekala se 😁

Další odpovědi
gecco

Nedostatečný signál…
Pokud chytáš programy přes satelit, lépě nasměruj parabolu…
Pokud chytáš DBVT, změn umístění antény nebo si pořid anténu s vyšším ziskem.
😉

Radius

Já přijímám TV programy anténou UHF, mám ji natočenou na Prahu. Bydlím v centru města a nedávno se všechno zhoršilo, kostičkoval obraz, některé multiplexy nešly vůbec. Pak se nám ozvali, že nedaleko od nás spustili základnu pro rychlý internet LTE. Přišel sem technik, dal nám za anténu zádrž LTE a zase je všechno bez problémů.
Kdyby nikdo nepřišel, obrátili bychom se na místní firmu, co se zabývá TV anténama a rozvodama a TV signálem, oni mají měřící TV a zkušenosti. Jistě by nám pomohli.
Ještě doplňuji, kdysi se vysílala TV do TV kanálu 60, pak se začalo vysílat i na kanálech 61 – 69, začaly se prodávat nové zesilovače až do kanálu 69.
V současnosti se vysílá (pozemně TV) do kanálu 60 a kanály 61 a výše musí být dobře potlačené, výše vysílá internet, prodávají se filtry LTE a ty se zapojí za anténu, ty potlačí rušení od sítí nad kanálem 60.

briketka10

Nepíšeš, jaký máš přijímač.
Kontakt na Skylink je: 595 694 310