samicek333

Proč se zamlžují brýle?

Proč se vždy při vstupu do teplé místnosti z chladu vždy zamlží brýle?

Nejlepší odpověď
MacChill

když jdeš z chladu do tepla vodní páry zkapalní a to se projeví malými kapičkami na skle brýlí

Další odpovědi
venkovan

Mne se zamlží když se ke mne blíží hezká a sympatická lidská samička. A taky nevím proč.
Ale podstatné prý je, že se mi nemlží, když proti mne jde lidský samec.

WeeBear

Prudká změna teploty. 🙂

.. Nám se ve škole teď v zimě zamlžují i okna, chceme vyvětrat, otevřeme je a v tu chvíli se zamlží, zcela to samé, co u brýlí. 🙂