Larissa

Proč se žák může přihlásit pouze na dvě SŠ? Proč ne alespoň na tři?

Nejlepší odpověď
M.

Dřív byla jedna, radši si nestěžuj :)
Taky mě to štve, ale .. momentálně jsem za to dokonce i ráda, když byl u mě problém s jednou :)

Další odpovědi
Drap

Proto, že jsou nařízeny dvě.

Ella

nevím na co si stěžuješ… já si mohla podat jenom jednu…

ginze

Jo no, buď ráda, že nemáš na výběr je jednu :) Já sice mohla mít tři, ale nepřišlo mi zas tak dobré, protože hned jak přišly výsledky, tak spousta lidí byla vyjevená, že je (zatím) nevzali :) Až po odvolání vzali skoro všechny. Mě ty dvě přijdou optimální.

Gray Man

také nechápu, čím více přihlášek tím větší šance je že tě přijmou když například nemáš zrovna nejlepší prospěch… Ale oni to zavedli možná proto aby neměli třeba ne 5 školách stejné jméno nebo bůhví co je k tomu ještě vedlo..