Lgee

Proč se za něčím lidé honí?

Třeba se honí za penězi mají jich hodně chtějí ještě víc a pak umřou je jim to k něčemu?

Odpovědi
mosoj

Tomu se říká nespravedlnost.

led

„Proč se za něčím lidé honí?“, otázka, na ktorú ľudstvo od svojho zrodu do dnes, nenašlo tú správnu odpoveď.

arachis

Odpovědi jsou dvě, jedna je z dob dávnověků, kdy si člověk neustále muset shánet stravu, ostatně jako jiní tvorové, takže je to podstata žití-přežití a ta druhá, to že chce člověk víc než ten druhý, to je ta nesmrtelná teta Závist a strejda Skrblík. A tu člověk vyfasoval (mimo jiné),jako odměnu za utrhnuté jablko…