dedeg

Proč se za mými odpověďmi na vaše otázky objevuje: „doplnit nebo opravit odpověď“?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Doplnění = Pokud chcete reagovat na odpověď nějakého uživatele, či doplnit otázku něčím, na co jste zapomněl, jednoduše doplníte. Tato možnost lze ale u jedné otázky využít pouze jednou. Následně využijte Diskuze.

Opravení odpovědi = Pokud ve své odpovědi najdete nějakou chybu, či byste chtěl Vaši odpověď nějak pozměnit, kliknete na toto tlačítko a můžete to opravit. Tato funkce jde ale pouze do té doby, než Vám někdo za Vaši odpověď dá bod. Pak už odpověď můžete jen doplnit – opět pouze jednou.

Další odpovědi
quentos

protože zkrátka máte tu možnost.

Není to tím, že by systém automaticky odpověď vyhodnotil jako blbou či nedostatečnou (to by musel bejtr hodně sofistikovanej – to by ty odpovědi moh generovat rovnou sám ;{)>

rynek878

to máme každý,pokud chceme něco opravit,či doplnit