rose

Proč se vyrábějí mikrovlnky převážně s levým otevíráním?Pot­řebovala bych s pravým, máte ji někdo?

Nějakých pár kousků jsem našla, ale šlo o vestavné spotřebiče kolem 10 tisíc, nebo bylo otevírání výklopné.Docela mě to dojalo, protože to v kuchyni budu mít těžce přes ruku.Děkuji za rady a typy k nákupu a vlastní zkušenosti.

Odpovědi
isteron

Dotazovať sa vo väčšej predajni, kde sú k dispozícii rôzne značky a typy. Napr. Whirpool alebo Elektrolux má v ponuke.

Mapel

Vyrábějí se proto, že většina lidí jsou praváci.