Putin

Proč se vybírají peníze na imigranty (tedy na podporu imigrantů) a ne proti tomu, kvůli čemu odtamtud utíkají?

(Řekněme, že mluvíme o uprchlících ze Sýrie) Proč se pořádají sbírky na oblečení, jídlo, ubytování pro imigranty a nikdo nezorganizuje sbírku přímo pro Syrské obyvatele? Zbavili bychom se tak návalu imigrantů ze Sýrie? A kdyby ano, přispěli byste? Myslíte, že je to dobrý nápad? Za názory a reakce moc díky!

Nejlepší odpověď
Agneta

Jak přímo pro syrské obyvatele? Nejdřív musíme zastavit naší podporu* IS, aby přestala válka. Sýrie je bohatá země a peněz na opravu válečných škod má dost.
Už plánují ty investice do „znovuvýstavby“ v řádech stamiliard dolarů.

*)Nato přece podporuje v syrské občanské válce Asadovu opozici

– jde jim o svržení jeho režimu, a o to, aby v následném režimu přišlo to, co přišlo po svržení Gaddáfího v Lybii, a Sadama Husejna v Iráku

  • prostě na syrských univerzitách nemají vyučovat ženy – ty mají zůstat doma, a nosit čadory nebo burky atd.

My nosíme bikiny – a syrské ženy mají nosit „burkiny“ :DDDDDDDDD

Další odpovědi
JájsemRaibek

Putine, špatně to chápeš :D
Ano pořádá se sbírka, ale na zpáteční jízenku. Klidně si na to i půjčím, jak jsem odhodlán vypomoci :D

anonym

To by se frau Merkel a její přisluhovačům nelíbilo.

anonym

To nechápu,proč někdo pořádá sbírky a nejde raději dát náký kačky naším dětem na onkologii.
Nikdy bych nepřispěl ani korunou a všechny bych hnal k Merkelový,která si je pozvala.

lexx

to by bylo vměšování do vnitřních záležitosti cizího státu, na to jsou diplomatická pravidla, regule…a vybrané peníze by stejně skončily v kapsách spekulantů-vyčůranků mafiánu proto never