Agneta

Proč se (všichni*) manažéři podepisují jednoduchým klikyhákem, který se dá snadno napodobit ?

*)stačí si jen všímat…:D

Nejlepší odpověď
Drap

Proč myslíš že všichni ?. Osobně nemám takovou zkušenost.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Právě proto, že jde snadno napodobit. Někdy prostě člověk nepodepisuje smlouvy s nadšením, často na hranici zákona, takže ten klikihák, můžeš pak popřít:-)

anonym

Já jsem teda ještě manažerův podpis teda neviděl.
Nemohu posoudit.

gecco

Rozlišuj

  • pracovní podpis (mnohdy podepisování desítek stran ´najednou´) – je to spíše signování (parafování)
  • osobní podpis – znám několik managerů, i docela vysokých – a ani jeden (pokud si dokážu uvědomit) jej ´nefláká´

😉