zzzzz

Proč se vše dobré musí změnit?

Vždyť ty odpovědi byly super a dizajn nebylo potřeba měnit. Nemyslím tím jen toto, ale myslím to i všeobecně. Člověk si najde nějaký výrobek, nebo službu, kterou si oblíbí, a pak mu to změní. Například Termix, pamatujete si, jak před léty výborně chutnal? A dnes je to nepoživatelná hmota. No a teď neumím vložit otázku, ach jo. Tak pokud se to špatně vloží, tak se předem omlouvám.

Nejlepší odpověď
Illines

Beru zmeny,ale k lepsimu.Ne to komplikovat,coz je dnes v mode. Mate tu navod jak se ridit,ale chybi jeste jeden navod ,jka tomu rozumet.

Další odpovědi
hanulka11

nic není jako dřív, nesmíme tolik vzpomínat – doba si to asi žádá- :D:D
Doplňuji:
láďo … taky remcám nemysli- nelíbí se mi to, ale snažím se …sakra, snad nejsem tak neschopná:D:D

láďa1

Přesně tento disajn-psáno s sajn je hrozný asi odejdu-malé písmena prostě se mi to nelíbí.......­...jako vše se překopává u nás v ČR…co dodat???
Doplňuji:
Jen Hanulce nic nevadí,ještě jsem nečetl od ní nějakou vítku…pa pa

anonym

Kdyby se nic neměnilo, tak bychom nevěděli co je dobré a co ne? Proč byl převrat, proč se nemáme tak jak nám slibovali, proč musíme platit stále větší daně, proč musíme chodit do práce a proč zase jiní nic dělat nemusí a mají se lépe než my?
Doplňuji:
Na malý text se dá pouřít klávesa „Ctrl +“ Ctrl přidržet a zmáčknout +

tom004

Mně se líbí.Je doplněn o nové možnosti,barev­nější,přehled­ný,no a ostatní je jenom na zvyku. Jediná věc která mi vadí,je všudypřítomné „tlačítko“ FB. Někdy mám strach,že při rozbalení nové role toaletního papíru na mne jukne „f To se mi líbí“. To se mi fakt nelíbí.

Kohut57

Píši z iPhonu 4 a hrozně se to zpomalilo. Jestli se to nepolepší, tak to ztratí na atraktivitě. Mně už to tedy přestává bavit.