Meggie2

Proč se většina virů vždy objeví v Číně?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tam už ve středověku vypukla devastující pandemie černé smrti, kterou Mongolové rozšířili až do Evropy prostřednictvím nakažených hlodavců a infikovaných blech. Příčina: naprosto otřesná hygiena, odpadky, podivná zvířata, co ti asijci žerou. Totéž platí i pro současný nový koronavirus, který se rozšířil z tržiště, kde trhovci vykonávají potřebu přímo na něm, jak byl svědkem český občan.

Další odpovědi
Dochy

  1. „virů“
  2. Jaks na to přišla? Já tedy nevím, ale slyšel jsem snad jen o SARS před pár lety a teď Corona… To je na statistiku trochu málo
  3. Podívej se kolik má Čína lidí…

Edison

Nějaká statistika? Podklady pro takové tvrzení? Je třeba si taky uvědomit, že celá asitak sedmina obyvatel Země je právě tam…

Funna

je to jednoduché…co­ronavirus pochází ze zvířat, SARS také, ptačí chřipka též a mohla bych pokračovat…jednak je to tím, že speciálně Číňani snědí skoro všechno co se hýbe (i nehýbe, např. vlaštovčí hnízda jsou ztuhlé sliny vlaštovek, kdo by to u nás jedl??) a navíc na čínském venkově ještě stále existují pro nás středověké hygienické podmínky.. a ještě jsou přelidněnou zemí…dej si to dohromady a výsledek je jasný…

Ametyst

Afriku bych také nevyjímala. I ta je přemnožená.

Gus_Fring

Ano, máš tam chybu. Ale je hloupé na to upozorňovat, když ta osoba udělá hned v dalším slově chybu.

Zpět k otázce. Většina se zde neobjeví. Ale vzhledem k tomu, kolik je zde lidí a tedy, jak velké množství lidí si nehlídá hygienu, je to pro ten vir nejlehčí. Stejně tak Indie.

hapiky

Tam, kde jsou ty nejlepší podmínky, ať už např. technologie z Ameriky, nebo virus z Číny, se obvykle zrodí v oněch nejpříznivějších podmínkách.

Marty Koller

Protože ty jejich zasraný trhy