Proč se ve filmech lidi často rozmnožují (nemyslím porno filmy)? Jak je zajištěná herečka, aby neotěhotněla na place?

Nejlepší odpověď
anonym

Kromě porna jsou všechny milostné scény jen markýrované.
Stačí si přečíst pár rozhovorů s protagonistkami.
Kromě toho skutečné hvězdy mají luxusní pojistné smlouvy, kde mohou mít kromě ňader, pojištěna všechna ostatní rizika včetně psychické újmy z fyzického kontaktu třeba s nějakým hororovým partnerem.

Další odpovědi
anonym

" To " delaji jenom jako. ( tedy – myslim ) 🙂
A kdyz ne , je zajistena tak , jako mnoho jinych zen " neherecek " … ( i kdyz nekdy take herecek ) . 🙂 -iv-