12kolemjdouc

Proč se vám líbí i Keanu Reeves, ale George Clooney ne?

Nejsem holka, tak to nepoznam, ale podle toho co jsem slysel je George Clooney a Keanu na tom vicemen e stejne. Tak proc je Keanu u zen oblibenejsi? To nechapu.

Odpovědi
zjentek

Je to daný typem chlapa. GC je typ chlapa, kterej by ženským výborně plnich jejich finanční tužby, zatímco KR je typ, kterej by jim skvěle plnil ty sexuální tužby… to snad na prní pohled nevidíš i coby chlap tywoe? Tak to ještě o životě prd víš, ale tomáš fuk, k věci… No a hádej, kterým tužbám dají ženský přednost, přestože jim penízky voní tedy převelice!? Alespoň tohle už snad uhádneš sám, ne? Přece něco malinko o nich vědět MUSÍŠ.

da ny

Netuším.
Ani jeden se mi nelíbí.

Hufnágl

Jak víš, že se mi líbí ten, či onen?