zjentek

proč se v učebních oborech pojí cestovní ruch s gastronomií?

Nejlepší odpověď
klumprt

Poněvadž od řízků ve staniolu a paštik se pomalu upouští a lidi když někam přijedou, tak se chtějí taky najíst něčeho dobrého místního.
(I když kolikrát když vidím ty místní blafy, tak si říkám: řízek je řízek…)

Další odpovědi
Funna

protože se předpokládá, že když někam cestuješ, tak si nevezeš vlasního kuchaře, ale jíš to, co daná země nabízí…takže místní gastronomie je součástí cestovního ruchu…stejně jako nař. hotelnictví…

Drap

Převážná větzšina gastronomických zařízeních bývá nějakým způsobem propojena s cestovním ruchem.

emamamisu

stravovací služby jsou nedílnou součástí cestovního ruchu