Avatar uživatele
anonym

Proč se v obchodech nesmí fotit?

Co mi hrozí, když si vyfotím zboží, pošlu ho MMS, partnerce, aby mi schválila nákup nějakého zboží v akci ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

proč by se nesmělo to ani nevím taky fotím zvlášť nějaké zkomolené visačky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Nestane se nic,já fotím běžně a ještě se nic nestalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Je to jenom záležitost prodejce. Pokud si to nepřeje tak halt to zakáže. Jaká je ale vymahatelnost to je již jiná, ale vykázat vás asi může.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

  1. je to kvůli konkurenci a prevenci vloupání (např. kdybyste si fotil pozici kamer
  2. Pokud si budete fotit zboží a zmerčí vás ochranka a klucí budou normální, tak vám slušně domluví, ať to příště neděláte (otázka čím budete fotit – mobil nebo foťák za sto tisíc – rozdíl)
  3. čistě teoreticky vás mohou vyvést ze supermarketu
  4. fotím si v obchodech, kde je to zakázáno také – zboží, které si možná koupím, ale potřebuju si to promyslet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Ešte som nepočula o tom, žeby sa to nesmelo. Osobne si často odfotím nejakú vec, ktorá sa mi páči a potom to ukazujem ostatným…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

Už se mi v InterSparu stalo, že mě odchytil „falešnej nakupující“, že se tam nesmí fotit a může zalovat policii (fotil jsem cenovku).

Podobně v garážích v jihlavském Citiparku – v objektu je zakázáno fotit.

Na druhou stranu, v menších obchodech mě fotit nechali (když jsem se zeptal prodavačky).
(i v autosalonech, neradi, ale po vysvětlení, že jsou fotky jen pro vlasní využití, …)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek