Reganois

Proč se v minulosti rozhodlo, že v české fotbalové nejvyšší soutěži zápas může skončit remízou?

Nebylo by divácky atraktivnější, kdyby se hrálo do rozhodnutí? Tedy 15 minut prodloužení (nebo bez něj) a penalty?

Nejlepší odpověď
Herjulfson

Protože ti debilové by často nebyli schopni dát gól ani po několika hodinách.

Další odpovědi
marci1

Zřejmě se zápas neúměrně protahoval a prodlužoval. 🙂

Pepa25

Je naprosto normální, pokud fotbalový zápas skončí remízou, spíš je divné za každou cenu požadovat vítězství (chápu to jen u vyřazovacích pohárových soutěží)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.