elskrc

Proč se v Česku točí špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie?

Odpovědi
Drap

Zkus natočit nějakou lepší. A bude to jinak.

Filip84

Jediné ateliéry na světě, které točí opravdu jen a pouze špatné filmy, jsou ateliéry 목란, 평양, 조선 미주주의 인민공와국. Bez výjimky, jestli je to A traffic controller on crossroads, nebo film o „Godzile“, všecko je to stejné Scheisse, plné politické propagandy, gumové, tupé, fraseologie, bez invence, bez nápadu, a bez života.

Jinak každé ateliéry točí filmy dobré a filmy špatné, protože „bylo jest sedmero chudých let, ale bylo také sedmero tučných krav!“

Jestli se Tobě subjektivně zdají všecky „neambiciosní a špatné“, prosím, je to ale jen a pouze Tvůj názor, jako je můj názor, že lidově demokratické ateliéry 목란 točí pouze špatné filmy.

Sameotazky

Party hard a Party harder nejsou špatné

Kelt

A které máš na mysli konkrétně. Já bych neřekl, že máme špatné komedie. Jsou filmy, na které musíš vyspět a pochopit je s věkem.

led

Prosím definujte, čo sú to podľa vás „špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie“.
Zadala som si do vyhľadávača ""špatné, neambiciózní filmy" a vyšli mi filmy prevažne z anglofónnej oblasti.
Ale na druhej strane máte pravdu, aj v Českej filmotéke začínajú prevažovať „špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie“.
Najhoršie je, keď sa umenie pokorí bez ohľadu na vlastné svedomie a dá do služieb moci. Bez ohľadu na politický smer sa stáva služobníkom v zmysle „koho peniaze dostávaš, tomu líž pozadie“. Je to celosvetový jav.
Umelec by mal byť „svedomím národa“ a nie služobníkom moci.

df

Některé komedie se mi líbí. Například od Hřebejka, pak třeba Bobule, Probudím se včera, Rafťáci, Vratné lahve. A zase filmy, kde hraje Vetchý, kromě Příběhu kmotra, jsou automaticky zkažené. Ačkoliv kdyby odsadili do té role jiného herce, udělali by líp

rrihamirek1

opravdu sis zalozila ucet jen abys polozila takovou blbost?

led

elskrc
Prosím definujte, čo sú to podľa vás „špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie“.