Avatar uživatele
elskrc

Proč se v Česku točí špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie?

Zajímavá 0 před 636 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zkus natočit nějakou lepší. A bude to jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Jediné ateliéry na světě, které točí opravdu jen a pouze špatné filmy, jsou ateliéry 목란, 평양, 조선 미주주의 인민공와국. Bez výjimky, jestli je to A traffic controller on crossroads, nebo film o „Godzile“, všecko je to stejné Scheisse, plné politické propagandy, gumové, tupé, fraseologie, bez invence, bez nápadu, a bez života.

Jinak každé ateliéry točí filmy dobré a filmy špatné, protože „bylo jest sedmero chudých let, ale bylo také sedmero tučných krav!“

Jestli se Tobě subjektivně zdají všecky „neambiciosní a špatné“, prosím, je to ale jen a pouze Tvůj názor, jako je můj názor, že lidově demokratické ateliéry 목란 točí pouze špatné filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sameotazky

Party hard a Party harder nejsou špatné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

A které máš na mysli konkrétně. Já bych neřekl, že máme špatné komedie. Jsou filmy, na které musíš vyspět a pochopit je s věkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Prosím definujte, čo sú to podľa vás „špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie“.
Zadala som si do vyhľadávača ""špatné, neambiciózní filmy" a vyšli mi filmy prevažne z anglofónnej oblasti.
Ale na druhej strane máte pravdu, aj v Českej filmotéke začínajú prevažovať „špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie“.
Najhoršie je, keď sa umenie pokorí bez ohľadu na vlastné svedomie a dá do služieb moci. Bez ohľadu na politický smer sa stáva služobníkom v zmysle „koho peniaze dostávaš, tomu líž pozadie“. Je to celosvetový jav.
Umelec by mal byť „svedomím národa“ a nie služobníkom moci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Některé komedie se mi líbí. Například od Hřebejka, pak třeba Bobule, Probudím se včera, Rafťáci, Vratné lahve. A zase filmy, kde hraje Vetchý, kromě Příběhu kmotra, jsou automaticky zkažené. Ačkoliv kdyby odsadili do té role jiného herce, udělali by líp

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rrihamirek1

opravdu sis zalozila ucet jen abys polozila takovou blbost?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

elskrc
Prosím definujte, čo sú to podľa vás „špatné, neambiciózní filmy, zejména komedie“.

Nový příspěvek