Kalim_YT

Proč se v Česku nenatáčejí aAkční filmy?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Američani tu rozhodně natáčejí akční filmy. Napadá mě třeba Mission: Impossible, nebo James Bond, je jich víc.

Další odpovědi
maschin

Ony se u nás nenatáčí ani moc historických, sfi-fi, dobrodružných, hororů, thrillerů, válečných, fantasy filmů. Asi po tom není moc poptávka.

Tw!st

Co v Česku, ono ani celkově v Evropě to tady moc nejede. Je to vážně bída co se týče sci-fi a fantasy. Ptal jsem se nedávno na podobnou otázku:https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-popularni-sci-fi-filmy-nebo-komedie-vyprodukovala-evropa
A co se týče Akčních filmů, tak takové se v Česku natáčejí. Teď z hlavy mě napadne třeba Kájínek apod.