zjentek

proč se v bermudském trojúhelníku neztrácej, krom lodí, letadel a rozumu, také auta, lokomotivy a tramvaje?

Doplňuji:
marci1: takže v tom výše zmiňovaným trojúhelníku se létá a jezdí po vodě?

Nejlepší odpověď
carpediem

Proto že se tam neztrácej ani odpadky, víš, že je v moři odpadu takové množství, že je to velké jak světadíl? By bylo fajn, kdyby se to tam ztratilo, že:-))

Další odpovědi
marci1

Až budou jezdit po vodě a létat, tak se budou ztrácet taky. 🙂

Mapel

Ztrácejí, ale jde o odrůdy jako hydroauto, hydrolokomotiva, hydrotramvaj a pod. Má to jen jednu vadu na kráse. Nikdo to zatím nevymyslel.

dejavu

Ale ztrácí, proč by se neztrácely? Akorát jsou na těch lodích. 😉

patrikkkortu

Ano.