Mr. Marek

Proč se v archivu otázek u uživatele zobrazují pouze poslední dotazy a nikoliv všechny?

https://pixaba­y.com/cs/photos/my%C5%A1­len%C3%AD-osoba-osoba-my%C5%A1len%C3%AD-2681494/

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, na co se ptáš. Namátkou jsem se díval na dotazy jednoho dlouholetého uživatele. Dostal jsem se až k otázkám, které dával před deseti léty, dál jsem to nezkoušel, ale myslím, že i taková doba by stačila.

Další odpovědi
Kepler

V mém případě je jich přes 2000, asi bys je všechny nepročítal. A to zdejším otázkoborcům nesahám ani po kotníky. Myslím, že jde jen o ukázku, jaké otázky uživatel klade a jde o ty nejnovější, protože ke starým otázkám se málokdo vrací.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Děkuju.

Mr. Marek

Tak je asi chyba u mě.