MirKop

Proč se v Aj někdy v mn. čísle píše Z místo S?

Nejlepší odpověď
quentos

Děje se tak pouze v nespisovné angličtině, z „frajeřiny“, aby to vypadalo „cool“… naráží se tím na to, že se to S jako Z ve většině případů na konci slov stejně čte…

Další odpovědi
mokrygorky

Zbynas:
Rulez, Babez, prostě jde to se vším. Je to pěkně trapný, píšou to většinou dementi(zkušenost)
Jak píše quentos, nebudu to kopírovat.

arygnoc

z toho istého dôvodu, prečo sa pre niektorých tieto stránky volajú >odpovjedi.cz<.

😉

Zbynas

Příklad?