Džanička

Proč se uzamykají otázky

Zajímalo by mě, proč se uzamykají otázky, které jsou tu už třeba měsíc a víc? Je to tím že už na ně nikdo neodpovídá, nebo proto že jsou staré, co se s nima potom děje, to se mažou?

Odpovědi
blesk26

Uzamykají se pouze zodpovězené otázky po 30 dnech. Předpokládá se, že už byla na otázku přidána uspokojivá odpověď. Toto opatření zamezuje uživatelům nahánět odpovědi na starých a již zodpovězených dotazech, když chtějí soutěžit. Otázky, které nebyly zodpovězeny do jednoho měsíce jsou automaticky smazány, neboť se předpokládá, že již odpověď nedostanou a není tedy nutné je skladovat.