Avatar uživatele
Lenka.110

Proč se už se mnou nebaví, po tom, co jsem se s ním vyspala…na Fb jsi mě zablokoval a jinak se se mnou taky nebaví :(

Proč se už se mnou nebaví, po tom, co jsem se s ním vyspala … na Fb jsi mě zablokoval a na „živo“ se se mnou taky nebaví, jenom se na mě dívá nerozumím proč, jaký by k tomu měl důvod? Přitom před tím říkal že by měl zájem, až se vrátí z pracovní cesty. Nechápu ho :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwrana před 4252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejspíš to bude tak jak říká Monča.R.E.T. Příčin může být hodně včetně takových, které ženský nerady slyší. Záleží taky na tom, jestli ho alespoň trošku znáš. Třeba má přítelkyni a ta začala větřit, takže se stáhl.
Doplňuji:
Viděl bych to spíš tak, že tě ochutnal a je čas zkusit další sousto.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Lenko, nech si svou hrdost a vykašli se na něj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hafanana

>Proč se už se mnou nebaví, po tom, co jsem se s ním vyspala…

A snažila ses? Neleželas jenom jako matrac?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Asi to byl nejakej zmrdecek kterej te chtel jen bohuzel vyzkouset a pak se takhle zachoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

Asi se chtěl s tebou jenom vyspat po pravdě já ti nemůžu říct proč protože jsem nebyla u vaší situace…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muflix

tak proc se ho nezeptas ? a jestli te ignoruje tak je to debil no.. dulezity je jestli se ti to libilo a najdi si nekoho lepsiho. urcite ale nebud naivni a necekej ze se k tobe vrati a nakejm jeho slibum never vetsinou to sou jen kecy. podle me si chtel proste jen uzit a ted je mu blby bejt uprimnej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

takhle na dalku se to neda posoudit. jak dlouho se znate, jak dlouho jste spolu… chybi tu spousta informaci.

bud te nechce, nebo te schvalne trapi aby zjistil, jak jsi na nem zavisla, nebo proste nechce vztah, kdyz ho ceka dlouhe cestovani, pac vztah na dalku muze fungovat jen za urcitych specifickych okolnosti (pevne pouto, vzajemna ucta, respekt, vyspela osobnost…) tezko rict.
Doplňuji:
pokud te ignoruje, ignoruj jeho :) proc by ses mela nekomu podbizet? vis kolik je na svete muzu ? pres 3 miliardy :p to je vic nez 3 000 000 000.

Upravil/a: gnosis

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lenka.110

Ale vypadalo to, že je to na dobré cestě… zajímal se, ptal se … a z ničeho nic tohle, těsně před odletem na tři měsíce za prací…

před 4252 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek