Avatar uživatele
Nassin

Proč se už na obyčejný chleba nerazí zkratky dnů, jak tomu bylo za zlatých časů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Odpoveď byla označena jako užitečná

Když je většina chlebů vyrobena ze zmrazeného polotovaru, tak to dost dobře nevypovídá o stáří chleba. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Nassin Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Protože za dnešních zlatých časů si už nikdo starý chleba prodávat jako čerstvý netroufne, protože by mu to zákazníci vrátili i s úroky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Protože co se neprodá téhož dne, kterýho se pečivo vystaví na pult, se později vyhodí, daruje, ale nejčastěji levnějc prodá někomu, kdo ho dále zužitkuje (mimo jiné jak píšeš v diskuzi).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Protože tenkrát ještě šlo o zákazníka, dnes jen o kšeft. Přeci nemohou potřebovat, aby na chlebu bylo vidět, že je tři dny starý.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

A k čemu by to bylo? Většina dnešních chlebů už druhý den neni k jídlu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Teď marně přemýšlím, kdo je blbější: jestli „Nassin“, který si myslí, že chleba jde „ušit, rozmlet a znovu upéct“ nebo Ametyst, která si myslí, že „většina chlebů je vyrobena ze zmrazeného polotovaru“ 😉

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Pepa25
Přesný postup jsem nevěděl až do chvíle, než jsem si přečetl zprávu SZPI.
https://www.szpi­.gov.cz/clanek/jak-je-to-se-starym-chlebem-pry-se-z-nej-pece-chleba-novy.aspx

… a to, že jsi mne nazval blbcem ti odpouštím.

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Takže nepřiznáte chybu, co? V odkaze se jasně píše, že „Objem ztvrdlého chleba v těstě je jen několik málo procent“ a „takto se ztvrdlý chléb využíval vždy“ Takže vaše původní tvrzení "V dnešních zlatých časech neprodaný chleba usuší, rozemelou a upečou "čerstvý"" byla normální lež.

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Proč bych měl přiznat chybu? Vždyť jsem psal, že postup jsem zjistil dodatečně.
A k tomu, že je starý chleba přidáván v málo procentech neznamená, že starého zůstalo kvantum.

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Pepa25: Dnes si každý všimne, že se vše vyrábí co nejrychleji a pro co nejrychlejší zisk. Zmrazený polotovar je ideální. Jen blb ignoruje realitu.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Pepa25
Kdy žiješ. V dnešních zlatých časech neprodaný chleba usuší, rozemelou a upečou „čerstvý“.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek