Michal Kole

Proč se už konečně nevymyslí technologie, aby i televizi mohla přenášet i vůně a smrad ? Některá 5D kina to mají.

Třeba jak „nevoní“ účastnice a účastníci taneční soutěže na veřejnoprávní České televizi Star Dance, když se zpotí na parketu pod halogenovým osvětlením.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle zavání nějakou sprosťárnou!
Představte si, kdybyste koukal na zprávy, kde by byla reportáž, kde hoří skláda s pneumatikami, jaký byste měl doma smrad?
Ne já jsem takhle spokojený, mě to stačí bez zápachů/vůní.

Další odpovědi
Tom20

Protože to by bylo asi hodně drahé a ne asi každý by to doma chtěl.Já za sebe můžu říct,že určitě ne.Podle mého názoru má mít technika svý meze.

bolak

chystáš vysílat onlajn? :)