SniperCZ

Proč se ukazují pouze dvě jádra?

Dobrý den chtěl bych se zeptat když mám 4jadrovy procesor AMD A10 7850K tak se mi ukazuji jen 2 jádra i msconfig jsem se díval a tam taky
--

Proč se ukazují pouze dva jádra ?

Nejlepší odpověď
led

Mám pocit, nie istotu, že ide o system kedy 2 a 2 jadrá majú spoločnú zbernicu. Preto hlási len 2 jadrá-

Je to podobné ako system NAS s dvoma diskami v redundantnom zapojení. Tj data sú istené v oboch diskoch, ale keď v počítači pozriete, vidíte len 1 disk.

Další odpovědi
Dochy

Nepomůže něco z tohohle?
https://www.czc­.cz/amd-ryzen-7-2700x/233928/­produkt/ejv5be­o6l4h6c8nkpbbvp8a­a4c/diskuse
Jinak před časem jsem někde viděl že s těmi počty mají wokna potíže, ale to už asi vyřešili (že brali co fyz. procesor to thread a pak 2 thready jeden logický procesor)

elkon

Dva jádra, to je jako dva piva.

Rokio

Souhlasím s elkonem. Říká se dvě jádra.

aliendrone

Nemáš nastaven v BIOSu CPU core limit? ;) :D