pepe88

Proč se učí lidé kouřit tabák?

?

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože to je lepší, než ho žvýkat. To zatím dělají jenom havíři. Ale vypadá to, že se opět rozšíří v hospodách.

Další odpovědi
Drap

Proč se učí pít alkohol, sladit cukrem, chodit do rychlého občerstvení, jíst potraviny, které nejsou bio a spousta dalšího?
Spousta lidí to zkoušelo se senem, ale to špatně hoří a požitek neni jak z tabáku.

dr.luha

Protože, proto…http://ha­des.cz/text-hon-na-carodejnice/

Muffz

Inu jsou tak bohatí, že už neví, do čeho by investovali, tak vyhazují peníze do větru a ještě přitom ničí zdraví své i svého okolí.