hapiky

Proč se tzv. ruské zájmy tak liší od zájmů zbytku světa?

Nebo to jsou jen Putinovy zájmy?

Odpovědi
Drap

Myslím, že tak zvané ruské zájmy vytváří především západní media a politici.

plebs

Nejenom Ruské ale také Venezuela, Sev. Korea, Irák, Irán Afganistán tam dostala na frak Anglie, Sověti a Amíci se nakonec dohodli s Talibanem a po 20 letech roubování demokracie odcházejí domů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Drap: Mýlíš se, jako vždy, když jde o Rusko. https://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/rusko-den-vitezstvi-vladimir-putin-20210509.html

EKSOT123

O co konkrétně jde? Rusko nikoho neokrádá, asi největší problém je, že se snaží udržet zbytky bývalého impéria silou, což není správné.