Marvan

Proč se tvrdí že není mozek využit celý když je?

Proč někteří lidé tvrdí že mozek není využit celý? Z něčeho tento fakt vycházet musí.

Nejlepší odpověď
annas

Otázku již položil Mosoj, zkuste si přečíst odpovědi v odkazu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-clovek-vyuziva-jen-hodne-malou-cast-kapacity-mozku

Další odpovědi
Pavel V.

Tady je to docela hezky vysvětleno, ale platí to jak u koho :D Někdo ho nepoužívá vůbec… http://cs.wiki­pedia.org/wiki/M%C3%BDtu­s_o_vyu%C5%BE­it%C3%AD_10_%25_moz­ku

Drap

Toto tvrzení neni spravné, spíše je tam záměna s kapacitou celého mozku a tu jak známo využíváme většinou jen z části.

fcoop

Existuje mnoho lidí,kteří by ho používali,kdyby ho měli.A ti,kteří jej mají,neznají návod k použití.Roz­hlédněme se,uvidíme se.

Na světě je to zařízeno tak,že je spousta hloupých,
kteří si myslí,že jsou chytří.
Chytrých je málo.
A ti nejchytřejší ze sebe dělají hloupé. Werich.

dudu

Tuto myšlenku některých autorů sci-fi jsem uvedl před 261 dny:

Existuje názor-poznání, že lidský mozek je zatím kýmsi zablokován do doby, než naše rasa dosáhne vyššího stupně poznání., poté na základě impulsu odněkud z vesmíru se lidská mysl otevře do další dimenze a začne využívat celé spektrum nám „naprogramovaných“ dovedností.

žolik

To je pravda něko ho nepoužívá vůbec.

Zdroj: žolík