Avatar uživatele
zjentek

Proč se tvrdí/tvrdilo, že má J. Lopez nejhezčí zadek?

Je to pravda? JLO má nejheščí zadek?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1674 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Viděl jsem mnoho ženských na videu , kde jsem viděl jen zadek a určitě lepší, než J.Lopez, kterou jsem viděl jen v nějakých šatech, ale její zadek jsem neviděl. Takové nej u subjektivního hodnocení neberu do úvahy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Lopez se pozadím vždy pyšnila, dokázala ho prodat a využila jej ve svůj prospěch.
🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

To se tvrdí snad o kdejaké herce či kvákajdě, jediná vyjímka o které ne je snad Emma Stone (což JE POCHOPITELNÉ) ;) :D :D

Možná to u JLo má něco společného s tímhle > https://youtu­.be/4kGvlESGvbs?t=29 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Lopézová dřív patřila k mým idolům. Říkalo se o ní, že má nejhezčí poprdí, protože to byla pravda. Viděl jsem i její fotku v upnutých společenských šatech v době, kdy měla nějaké to kilo navíc – to teprv bylo maso! Teď se to říká o Kim Kardashian https://www.in­stagram.com/p/Bg1TZ­ftleaR/ Tyhle latinas jsou svými prdelkami proslulé. MŇÁÁÁM!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jeden rád holky druhá vdolky a tak je to asi správně. Mně by teda J.L. zrovna touto částí těla nijak výrazně nezaujala. I když celkovej dojem je slušnej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Osobně si myslím že na tom houby záleží jaký má JLO zadek, ale s ohledem na počet žen na této planetě, je extrémně nepravděpodobná, že by jakákoliv z nich, která byla úspěšná v mediálním prostoru byla objektivně i v jakémkoliv ohledu nejhezčí – to by byla příliš velká souhra náhod.

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jinými slovy, nesrovnatelně pravděpodobnější je, že ten nejhezčí zadek má žena, kterou nikdy v TV neuvidíš a kterou nikdy nepoznáš.

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Je mně to jasný, ale… Neleze do hlavy, PROČ se tohle tvrdilo/tvrdí zrovna o JLO.

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Asi proto, že tuto část těla dokázala
dostatečně „zviditelnit“ i pod těmi šaty.

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

To jistě. Jenže ČÍM? Pořád nevím…

před 1673 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Hele, svého času se to tvrdilo třeba o Kylie Minogue (což vzhledem k tomu, že měří asi 1,5m je DIVNÉ, ono se sice říká, že "co je malé, to je hezké, ale při 150cm se dá o zadku sotva mluvit – pokud je rozměrově přiměřený výšce) ;) :) :D

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Viděl jsem pozemšťanky malého vzrůstu a o ZADNICI se u nich dalo směle mluvit. Někdy jsem byl dokonce na vážkách, když už zmiňuji jako „pozemšťanky“.

před 1673 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek