zjentek

Proč se tvrdí/tvrdilo, že má J. Lopez nejhezčí zadek?

Je to pravda? JLO má nejheščí zadek?

Nejlepší odpověď
Kelt

Viděl jsem mnoho ženských na videu , kde jsem viděl jen zadek a určitě lepší, než J.Lopez, kterou jsem viděl jen v nějakých šatech, ale její zadek jsem neviděl. Takové nej u subjektivního hodnocení neberu do úvahy.

Další odpovědi
marci1

Lopez se pozadím vždy pyšnila, dokázala ho prodat a využila jej ve svůj prospěch.
🙂

aliendrone

To se tvrdí snad o kdejaké herce či kvákajdě, jediná vyjímka o které ne je snad Emma Stone (což JE POCHOPITELNÉ) ;) :D :D

Možná to u JLo má něco společného s tímhle > https://youtu­.be/4kGvlESGvbs?t=29 :)

Kepler

Lopézová dřív patřila k mým idolům. Říkalo se o ní, že má nejhezčí poprdí, protože to byla pravda. Viděl jsem i její fotku v upnutých společenských šatech v době, kdy měla nějaké to kilo navíc – to teprv bylo maso! Teď se to říká o Kim Kardashian https://www.in­stagram.com/p/Bg1TZ­ftleaR/ Tyhle latinas jsou svými prdelkami proslulé. MŇÁÁÁM!

Dochy

Jeden rád holky druhá vdolky a tak je to asi správně. Mně by teda J.L. zrovna touto částí těla nijak výrazně nezaujala. I když celkovej dojem je slušnej.

anonym

Osobně si myslím že na tom houby záleží jaký má JLO zadek, ale s ohledem na počet žen na této planetě, je extrémně nepravděpodobná, že by jakákoliv z nich, která byla úspěšná v mediálním prostoru byla objektivně i v jakémkoliv ohledu nejhezčí – to by byla příliš velká souhra náhod.

anonym

jinými slovy, nesrovnatelně pravděpodobnější je, že ten nejhezčí zadek má žena, kterou nikdy v TV neuvidíš a kterou nikdy nepoznáš.

zjentek

Je mně to jasný, ale… Neleze do hlavy, PROČ se tohle tvrdilo/tvrdí zrovna o JLO.

ivzez

Asi proto, že tuto část těla dokázala
dostatečně „zviditelnit“ i pod těmi šaty.

zjentek

To jistě. Jenže ČÍM? Pořád nevím…

aliendrone

zjentek>>> Hele, svého času se to tvrdilo třeba o Kylie Minogue (což vzhledem k tomu, že měří asi 1,5m je DIVNÉ, ono se sice říká, že "co je malé, to je hezké, ale při 150cm se dá o zadku sotva mluvit – pokud je rozměrově přiměřený výšce) ;) :) :D

zjentek

Viděl jsem pozemšťanky malého vzrůstu a o ZADNICI se u nich dalo směle mluvit. Někdy jsem byl dokonce na vážkách, když už zmiňuji jako „pozemšťanky“.