zjentek

Proč se turisté hrnou zpravidla jen do Prahy, zatímco na Prajzské vůbec žádné nemáme?

Je to zvláštní… Já když byl delší čas v zahraničí, tak mě napadlo, že můj život je příliš krátký na to, abych poznal všechny krásy/každý kraj mé rodné země.

Nejlepší odpověď
annas

Do Prahy mají blíž západní sousedé, stejně přiletí letadlem ze vzdálených zemá

Nemluvím o historických památkách. atd. Neznám okolí Prajzské, takže nevím, čím turisty přilákat.

Vzpomínám se, že proběhla nějaká soutěž – hodnocení města Plzeň a Ostrava. Někde je i o tom otázka zde.

Stav byl vyrovnaný, šlo o vybavenost, okolí, spokojenost atd. Prohrála Ostrava, protože Plzeň je dostupnější z Prahy a také známější.

Další odpovědi
aliendrone

Hádej, dostaneš 3 možnosti:

  1. V Práglu je vysoká koncentrace VŠEHO, Architekturou počínaje, Zástavárnami a Zoologickou zahradou konče (určo větší, než na Prajzské) ;) :D
  2. V Praze je lepší dopravní obslužnost – máme vlaky, metro, trambaye, autodusy, v Ruzyni „Šmejdovo letiště“ (i jiná), dokonce i přístaviště parníků a nějaké lanovky, zato Prajzská https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rqUnNUYs­f24
  3. V Praze žije nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější ALIENDRONE, no a na Prajzské ZJENTEK! (BTW > toto je SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ!!!) ;) :)

Uhodls? A jak dlouho ti to trvalo? Nemusíš být profesorem matematiky, abys hned z první věděl, že „C je správně“! Takže GRATULA ke skvělému úsudku! ;) :D :D

Ametyst

My všechny své známé a přátele varujeme před Prahou. Doporučujeme videa Janka Rubeše, protože západní turisté jsou přátelští a naivní, a snadno naletí šmejdům.

cochee

A ty bys tam tu bandu mezulánů chtěl? Chtěl bys žít třeba jako v Českém Krumlově, kde se bojíš pomalu vystrčit rygol z vlastního bytu a když bydlíš v přízemí, tak jsi v pr…, protože se ti tam všichni oknem dívají jak do kina? Jdeš do obchodu a aby sis pomalu vzal s sebou broknu na prostřílení cesty. Jen ať si očumovači zůstanou ve Stolici.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Aliendron>>> ty HADE!!! (; D; D;

aliendrone

zjentek>>> OMYL! Tato přezdívka je již zabrána tvorem známým jako KEPLER! Mnohem trefnější (vlastně doslovně) popis, viš? ;) :D :D