Rozilka8181

Proč se tu vyskytují takové otázky?

Je to tu docela často, napočítal sem snad 80–100 lidí,To spousta lidí nedokáže pochopit co ne suverenita? Mezinárodní právo (státy) si přece mohou tvrdit co chtěji ve smlouvě může být cokoliv ale suverenita zkrátka znamená pár větami zkrátka:
Suverenitu má dokud si ubrání hranice, území před jakoukoliv invazí, ať už vojenskou či, jak se to děje dnes, nelegální migrací, která ho časem postupně rozkládá zevnitř, nepůsobí zde žádná cizí mocnost nebo organizace.

Proč se na to ptá tolik lidí?

Nejlepší odpověď
NoFear

Protože se na to ptáš ty a zakládáš si jen další a další účty, aby ses ptal na to stejné – na naprosté kraviny.
To tvoje typické vyjadřování, popisování a chyby nejdou přehlédnout. ;O
Je to jen jeden jediný pomatený uživatel s nešpočtem účtů. Měli by ti banovat IP adresu, jestli je to možné.

Další odpovědi
Tabea

Obecně často to píšou lidé, kteří jsou sami autory toho textu, proto to domnění.

Drap

Zeptej e přímo těch lidí vnitřní poštou. Nikdo z nás ti nedokáže odpovědět, proč jsou tito jedinci tak pomatení a nejsou jim jasné základní pojmy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rozilka8181

Ale vždyt já sem nic nepíšu..

Rozilka8181

NoFear- jak to myslis ze ja?

NoFear

tak, jak to píšu…