jjj123456789

Proč se trampi a rockeři nemají rádi?

Nejlepší odpověď
anonym

Kde jsi na to přišel?Já jsem rocker a občasný tramp v jedné osobě a mám se i někdy docela rád.
Nikdy jsem neměl problém jako rocker s trempama.

Další odpovědi
klob1

Přesně to souhlasím s Jugarem, právě, že mi také jsme obojí a vůbec jsme se s tím nesešli.
Rozdíl je jen v tom v čem jsou oblečený a mají jiný druh hudby. Ale jinak nic jiného. Společné mají i to, že se všichni narodili úplně nahý. Vše je o konkrétních lidech ne o tom čím jsou nebo co mají na sobě nebo co zrovna poslouchají.

Psychotic

Oni jsou ještě dnes rockeři a trampi?