Avatar uživatele
Stříbrný

Proč se tolik lidí chce stále připojit k Rusku?

Potraviny tam mají stejně drahé jako my, občas o trochu dražší, průměrný plat o 2000Kč menší než my, platový medián také velmi nám podobný, ovšem minimální mzdu pouhé 3 tisíce Kč. Kvalita ruských potravin je daleko za těmi našimi, byť klidně dováženými z Polska (třeba takový chutný ruský chléb), korupce je také daleko vyšší, jestli vám vadí nízký plat, začít podnikat je také daleko obtížnější a bez porušování zákonů ve velké míře se neobejdete.
Proč tedy tolik lidí se chce k Rusku připojit? Je to pouhý dozvuk velmoci SSSR a nebo to má stále nějaké reálné opodstatnění?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Pokud mluvíme o českých občanech, tak já neznám a ani jsem neslyšel o nikom, kdo by se chtěl připojit k Rusku. Asi jich pár existuje, ale je to parta statisticky významná asi tak jako .... (teď mě nic nenapadá)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Připojím se ke kolegům že tvrzení že se chce spousta lidí připojit k Rusku je mírně zcestné neb nikoho takového neznám. Nejspíš si to pleteš s tím že spousta lidí z různých fór se názorově přiklání k Rusku (což neznamená že se chtějí připojit) protože vidí jakým způsobem je vedena mediální válka proti Rusku, jak je neustále osočováno z rozdmýchávání konfliktu na Ukrajině přičemž pravdou je pravý opak. Zkrátka spoustě lidí tento styl boje EU a USA proti Rusku skrze Ukrajinu vadí.....


Avatar uživatele
Bronzový

Ze strachu z možných následků kdyby se tak stalo násilnou formou a o nich by se vědělo že byli proti.
Nebo také z určité najivity a neustálého sebeklamu.


Avatar uživatele
Stříbrný

Obyčejných lidí, kteří by se chtěli připojit k Rusku moc neznám, ale znám pár známějších osobností, kteří jej stále obhajují, a naopak pranýřují EU. Nebudu jmenovat, ale každému dojde koho myslím. Předpokládám, že jsou z minulosti napojeni na určité složky v Rusku.


Avatar uživatele
Zlatý

Tak si objektivně zjisti jaké to na Ukrajině bylo a je !!! a nemluv o korupci když o té ukrajinské nemáš ani páru !!!
Hlavně je to ale volba těch lidí a ne tvoje.

Doplňuji:
Tak na naši republiku mně ani nenapadlo na to vztahovat. Nicméně lézt do zadku se nevyplácí ani do leva ano do prava.


Avatar uživatele
Stříbrný

Huxo že jsi proamerický což implikuje protiruský? A chceš si zanadávat na Putina, jaký je to antidemokrat a despot.
+++
V porovnání s Amerikou, měřeno evropskýma očima to i sedí, ale viděno očima jiných to už nesedí. Americe pasoval ten ochlasta, co byl před ním, co Rusku mimořádně škodil, a jsou z Putina nešťastní, protože dostal Rusko z ekonomické úrovně Belgie(Rusko spadlo za ochlasty na 4 % SSSR-bruttoproduktu)na páté, nebo čtvrté místo na světě, založil BRISC, a tím USA odsunul z pozice aktéra na pozici diváka. Na úroveň v Rusku se může každý víšco, důležitá je jen celková síla, která mu samozřejmě zajistí patřičnou úroveň(zrovna jako Číně), neboť mu (na rozdíl od Čecháčků v EU)nikdo nestojí v cestě. Je jasné, že jeho úspěchy budou mít v zahraničí i sympatizanty. Já třeba mu moc fandím, a tím pádem Rusku. Na druhou stranu jsem ale největší nepřítel SSSR, ale to je minulost o které se nemusíme bavit. Rusko je jiné, nebyla tam žádná lustrace, jdou svojí cestou, a to bude přinášet výhody, protože jsou suverénní - a tak nemají "cikány" a problémy s "diskriminací", "kvótou" a další hovadiny , které Česko muselo importovat z EU. Možná těm lidem, o kterých mluvíš, chybí česká státní suverenita, vadí jim ten "rozprodej" Česka, ta neřešitelnost "cikánské otázky"... mě to taky vadí.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

huxa

Kvalita této poradny už vážně naprosto upadla. Pět odpovědí a pouze dvě byly doopravdy odpovědi, zbytek naprostý spam...

Avatar uživatele
Stříbrný

huxa

Na Ukrajině to doopravdy bylo a je stále docela špatné, ovšem přechodem k Rusku by si moc nepomohli, resp. doopravdy si moc nepomohli.
Ano, je to statisticky nevýznamné procento, ovšem stále jsou i u nás tisíce a desetitisíce lidí, kteří by rádi znovu spadali pod východ. Chtěl bych vědět, proč tomu tak je.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4948
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2676
Zlatý briketka10 2418
Zlatý annas 2074
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1496

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.