Spartaboy

Proč se toleruje alkohol a vyzdvihuje to, že několik jedinců ze stovek tisíc duševně nemocných je nebezpečných?

Proč se toleruje alkohol a vyzdvihuje to že několik jedinců ze stovek tisíc duševně nemocných je nebezpečných?

Jsou u nás stovky tisíc duševně nemocných a když některej spáchá vraždu tak se na to neustále upozorňuje a nikoho už nezajímá že je to třeba jeden ze sta tisíc. Když někdo něco provede pod vlivem alkoholu tak se to tolik prostě neřeší. Když někdo spáchá vraždu a není duševně nemocnej tak to hold není taková příležitost pro média jak rozeštvat lidi proti sobě. Jenom se tím přispívá ke stigmatizaci duševně nemocných!

Odpovědi
Drap

Musíš se zeptat těch, co to vyzdvihují. Žádného takového neznám.