zjentek

Proč se tohle stalo?

Upravil jsem otázku, jenže otázka sice „odešla“, ovšem úprava se v ní neprojevila. Tím jsem přišel o druhou možnost reagovat na odpovědi a dodatečně se „doptat“. );

Jde o tuto otázku a dodatkovou otázku jsem byl nucen vložit do diskuze>>>>> https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-pridat-zalozky-do-oken-pro-zalozky-v-nove-karte-chromu?_fid=ir7j

Odpovědi
anonym

Zřejmě zásah vyšší moci…
Řekl bych, že systém zaregistroval úpravu, ale samotnou korekci ,,neuložil", takže se ti ofiko poslala úprava, ale nikoliv předmět té úpravy.