Yggdrasil.

Proc se to tu jmenuje odpovedi.cz a ne otazky.cz?

Vzdyt prece ne na kazdou otazku tady je odpoved.

Napada me bud to, ze u slova „otazky“ se nedaji udelat tak roztomily otazniky v logu, jako u slova „odpovedi“, anebo to, ze „otazky.cz“ uz je obsazeny. Ale nechce se mi verit, ze by to mohl byt tak banalni duvod.

Nejlepší odpověď
led

Je to jednoduché
ak si do vyhľadávača napíšete www.otazky.cz otvorí sa vám stránka maturity.cz
ak si napíšete www.odpovedi.cz otvorí sa vám táto stránka

Další odpovědi
mosoj

Opravdu alfa a omega všeho.
Doplňuji:
Něco zajímavějšího či poučnějšího by nebylo ?

zjentek

protože odpovědi jsou tady mnohem kvalitnější nežli otázky :o

piskott

dobra otazka :D taky by me to zajimalo

mandat

Protože bagr.

led

stačilo vyskúšať :)