amelie95

Proč se to tak v e-shopu dělí?

Když se podíváte na stránku, co sdílí, tak si všimtene, že se sportovní oblečení dá koupit podle sportu. Zadáte třeba fotbal a tam vám vyjedou všechny věci na fotbal co mají. Jenom nechápu, proč se ten sport v obchodě dělí na atletiku a běh. Vždyˇje to stejné ne? Na atletiku a na běh potřebujete běžecké boty i to stejné oblečení. Proč je to tedy rozdělené? Podívejte se prosím na adresu : http://www.bez­vasport.cz/spor­t.html

Nejlepší odpověď
Drap

Asi proto, že běh je specifická část atletiky a některé potřeby jsou odlišné od jiných atletických kategorií.