štamgast

Proč se to musí na obale uvádět?

Proč se musí na obalech surovin vždy u obrázku uvést, že je to návrh na servírování? Vždyť to ví i cvičený šimpanz.
Doplňuji:
barbakan: Píšu u surovin ne u prasečin.

Nejlepší odpověď
gecco

„Vždy“ určitě ne – pouze, pokud obrázek neodpovídá skutečnému obsahu (např. obsahem je mouka a na obrázku je buchta)…
😉
Proto, aby se spotřebitel (retardovaný šimpanz bez výcviku*) mylně nedomníval, že z pytliku skutečně vysype buchty…
___
Takováto nařízení jsou výsledkem toho, že:

  • jednak – se někteří spotřebitelé chovají jako mentálně degradovaní šimpanzi (a nebo ještě hloupěji)
  • druhak – cílem socialistických evropských politiků je ochránit takové retardy před nimi samými
  • třeťak – marketing výrobců/prodejců lže ´nadmíru´

😉

gecco

Barbakan → docela bych chtěl vidět reklamaci kondomu s odůvodněním, že ta baba vypadala jinak…
;-DDD

anonym

😁