afro.minerva

Proč se ti chlapi tak rozčilujou?

Napsala jsem sem jeden dotaz. No, bylo to spíš tak trochu vyprávění pro usmání. Očividně jsem ale vzbudila dost velký negativní postoj mužského osazenstva zdejších odpovědi.cz. Pánové, ono to nebylo myšleno jako nějaký útok. Bylo to pro zasmání. Zajímalo by mě, proč se hned začnete navážet do ženských, že jsou takové nebo onaké za volantem? To nebyl žádný útok. Jenom se mi to opravdu stalo. Já nejsem žádná feministka. K té mám zrovna já opravdu hodně daleko. Feminismus považuju za jednu z největších „kra.in“, co kdy vytanula na světlo boží. Proč jste hned tak popudliví, pánové?

Nejlepší odpověď
quentos

Tak jsem si ty odpovědi všechny znovu přečet, nebyl v nich ani náznak popudlivosti. Jen jsme nabídli protiváhu, situace, v níž zase ženy „excelují“ – rovněž pro zasmání…
Doplňuji:

  • v nichž

Další odpovědi
anonym

Máme to v „pracovní náplni.“
Vy ji máte ovšem také,ale kapku jinou.

mojitek

Pokud vime,tak chlapi se do zenskych nenavazeli…bylo to presne naopak.
No berte to tak,ze chlapi maji uplne jine myslenkove pochody nez vy,a s tim nic neudelate.To,co je pro vas hracka chlapi zvladaji jen stezi a to,co chlapi zvladaji levou zadni je pro vas Gordicky uzel. Tyhle rozdily jsou dany proste uz v genech.

Vicki

Já teda musim kluky bránit-jsou daleko férovější než ženský a hlavně!-řeší opravdový problém a ne blbosti.Myslím že jsme především lidi.

panenka

bránijou se stejně jako my akorát že mi toho více skousnem si myslím

Michal

Ale ,ale,najednou…