postcd

Proč se ten soubor neotevře ihned?

Mám textový soubor o velikosti 600MB, mám téměř 1,5GB volného místa paměti RAM. chcis e zeptat proč se nenačte do paměti ram okamžitě když tato má propustnost snad více jak gigabajt dat za sekundu?
Pokud je problém textový editor, chci se zeptat zda byste doporučili nějaký, který umožňuje editaci a otevřel by to téměř ihned. děkuji

Odpovědi
HonzikPernik

Doporučuji http://cs.eme­ditor.com/

arygnoc

mne sa osvedčil PSPad.

postcd

600mb soubor ani poznámkový blog ani pspad neotevře, emeditor je pravděpodobně placený

postcd

Wordpad to otevřel, ale nedoporučuji ukládat změny, pamatuji si že mi to nějako poškodilo diakritiku tak pozor na to.