agentpv

Proč se teď v horku po vypití 1 piva zpotím – orosím, a po snězení velké zmrzliny nikoliv?

Odpovědi
Kepler

Já se po pivě neorosím, spíše do zasyčí. Ale může být, v pivě je víc vody.

Mc Merkurion

… momentálně v tomto horku se mi nestačí orosit ani sklenice, jak rychle do mne zasyčí, natož já …

… ale da ny:
já vím, že se říká hic proti hicu, ale to nejni ono … jo, a s těma mužema nemáš pravdu, ve zdejších kotlinách jsme genderově uvědomělí >>> ženský chlastaj s náma …

da ny

Fyzika a chemie…

Studené nápoje (ne jídlo) do sebe v horku lije a studenou vodou se sprchuje jen bloud! :)
Tedy u nás,minimálně každý 2. muž.
Docílí jen toho, že se více potí (tako vrata od chlíva).
Studená voda/nápoj, vždy spustí zahřívání organismu.